Vi som jobbar i bobutiken i Järfälla

Ring, mejla eller titta in och prata med någon av oss när du funderar på att sälja eller köpa bostad. Vi hjälper dig hela vägen.

Tevfik Can Cigel

Registrerad Fastighetsmäklare

 

Mobil:0707-425293

tevfik.cigel@lansfast.se

VCard

Oscar Larsson

Registrerad Fastighetsmäklare

 

Mobil:0702-123 272

oscar.larsson@lansfast.se

VCard

Cem Budak

Blivande fastighetsmäklare

 

 

VCard

Rico Cigel

Registrerad Fastighetsmäklare

 

Mobil:0702-145 147

rico.cigel@lansfast.se

VCard

Joel Nylund

Registrerad Fastighetsmäklare

 

Mobil:0702-084 976

joel.nylund@lansfast.se

VCard

Daniel Eliasson

Registrerad Fastighetsmäklare

 

Mobil:0701-627 387

daniel.eliasson@lansfast.se

VCard

Ender Karaman

Registrerad Fastighetsmäklare

 

Mobil:0736-473 596

ender.karaman@lansfast.se

VCard

Adam Göthe

Registrerad Fastighetsmäklare

 

Mobil:073-712 94 62

adam.gothe@lansfast.se

VCard

Anna Zand

Bankkontakt Privatrådgivare

Tel: 08-562 86 404

 

anna.zand@lansforsakringar.se

VCard

Våra bostäder

Visa alla 66 träffar

Bostadsrätt - Järfälla

Kristoffer Huldts Väg 10

Pris: 2 895 000 kr

Antal Rum: 2

Boarea: 61 m2

Visning: Sön 26 Nov 11:30 - 12:10

Bostadsrätt - Järfälla

Aspnäsvägen 24

Pris: 1 595 000 kr

Antal Rum: 2

Boarea: 52 m2

Visning: Sön 26 Nov 12:30 - 13:15

Bostadsrätt - Järfälla

Engelbrektsvägen 41 A

Pris: 1 645 000 kr

Antal Rum: 1,5

Boarea: 33,5 m2