Vi som jobbar i bobutiken i Österåker

Ring, mejla eller titta in och prata med någon av oss när du funderar på att sälja eller köpa bostad. Vi hjälper dig hela vägen.

Kalle Ahlberk

Reg. Fastighetsmäklare

 

Mobil: 070-241 33 78

kalle.ahlberk@lansfast.se

VCard

Tobias Claesson

Reg. Fastighetsmäklare

 

Mobil: 0707-720279

tobias.claesson@lansfast.se

VCard

Hampus Widén

Administrativ chef

 

Mobil: 073-513 34 19

Hampus.Widen@lansfast.se

VCard

Sanna Vestin

Reg. Fastighetsmäklare

 

 

sanna.vestin@lansfast.se

VCard

Magnus Jopevi

Franchisetagare

 

Mobil: 0708-989960

Magnus.Jopevi@lansfast.se

VCard

Britt-Mari Jidstrand

Bankkontakt Privatrådgivare

Tel: 08-562 855 08

 

Brittmari.Jidstrand@lansforsakringar.se

VCard

Våra bostäder

Visa alla 18 träffar

Bostadsrätt - Åkersberga

Skolvägen 24 B

Pris: 1 775 000 kr

Antal Rum: 2

Boarea: 65 m2

Visning: Tor 29 Jun 18:00 - 18:45

Villa - Ljusterö

Smedvägen 16

Pris: 3 200 000 kr

Antal Rum: 5

Boarea: 155 m2

Tomtarea: 2 533 m2