Vi som jobbar i bobutiken i Södertälje

Ring, mejla eller titta in och prata med någon av oss när du funderar på att sälja eller köpa bostad. Vi hjälper dig hela vägen.

Joakim Ståhl

Kontorschef/Fastighetsmäklare

 

Mobil: 076-018 35 55

Joakim.Stahl@lansfast.se

VCard

Babil Yilmaz

Fastighetsmäklare

 

Mobil: 076-034 88 66

Babil.Yilmaz@lansfast.se

VCard

Caroline Bilan

Fastighetsmäklare

 

Mobil: 072-150 40 70

caroline.bilan@lansfast.se

VCard

Josef Larsen

Fastighetsmäklare

 

Mobil: 070-408 39 32

Josef.Larsen@lansfast.se

VCard

Michael Lundholm

Fastighetsmäklare

 

Mobil: 073-753 53 32

Michael.Lundholm@lansfast.se

VCard

Peter Moré

Fastighetsmäklare

 

Mobil: 072-234 34 10

peter.more@lansfast.se

VCard

Sanna Hägglund

Fastighetsmäklare

 

Mobil: 070-669 03 04

sanna.hagglund@lansfast.se

VCard

Stefan Melton

Fastighetsmäklare

 

Mobil: 070-999 88 93

stefan.melton@lansfast.se

VCard

Jarmila Wiséen

Säljare nyproduktion

 

Mobil: 070-672 43 00

Jarmila.Wiseen@lansfast.se

VCard

Camilla Baakki

Mäklarassistent

Tel: 08-400 213 00

Mobil: 072-310 70 70

Camilla.Baakki@lansfast.se

VCard

Jessica Ståhl

Mäklarassistent

Tel: 08-400 213 00

Mobil: 070-861 44 65

jessica.stahl@lansfast.se

VCard

Sam Murad

Fotograf

 

Mobil: 070-424 26 83

sam.murad@lansfast.se

VCard

Musse Kilickiran

Mäklarassistent

Tel: 08-400 213 00

Mobil: 070-637 33 22

Musse.Kilickiran@lansfast.se

VCard

Gashaw Murad

Privatrådgivare

Tel: 08-400 213 00

 

Gashaw.Murad@lansforsakringar.se

VCard

Våra bostäder

Visa alla 98 träffar

Bostadsrätt - Järna

Mölnbovägen 23

Pris: 1 995 000 kr

Antal Rum: 2

Boarea: 53 m2

Bostadsrätt - Södertälje

Köpmangatan 16

Pris: 3 995 000 kr

Antal Rum: 4

Boarea: 110 m2

Bostadsrätt - Södertälje

Dalgatan 21 B

Pris: 1 150 000 kr

Antal Rum: 1

Boarea: 38 m2

Visning: Sön 02 Jul 12:30 - 13:00