Uppsala

Vi säljer kommersiellt i Uppsala

Välkommen till Länsförsäkringar Fastighetsförmedling Kommersiellt i Uppsala och Uppsala län. Vi är ett sammansvetsat team med mycket kunskap i bagaget för att kunna hjälpa dig på ett professionellt sätt genom hela affärsprocessen. Vi har ett gediget engagemang kring allt vi gör – Fastighetsförmedling – Bank – Försäkring. För detta är vad vi brinner för. Att kunna hjälpa dig på ett tryggt och affärsmässigt sätt med din affär. Vi hjälper er med fastighetstransaktioner, värderingar, sökuppdrag, hyresförmedlingar, belåning och företagsförsäkringar – Vi ser till att du är redo nästa gång du vill göra en affär! Välkommen att höra av er till oss! Vi kan kommersiella fastigheter! Länsförsäkringar Fastighetsförmedling Kommersiellt Uppsala

Besök oss

Drottninggatan 3

753 10 Uppsala

uppsala.kommersiellt@lansfast.se

Boka möte

Medarbetare

David Almqvist
Fastighetsmäklare

David Almqvist

Mobil: 0707-68 58 64 Telefon: 018-430 34 11 david.almqvist@lansfast.se Boka möte
Eva-Lena Alsing
Mäklarassistent

Eva-Lena Alsing

Mobil: 0709-80 17 76 Telefon: 018-430 34 19 eva-lena.alsing@lansfast.se Boka möte
Sofia Sundberg
Fastighetsmäklare

Sofia Sundberg

Mobil: 0704-30 36 76 Telefon: 018-430 34 29 sofia.sundberg@lansfast.se Boka möte
Fredrik Albrektsson
Rådgivare Företagsbank

Fredrik Albrektsson

Telefon: 018-68 55 12 fredrik.albrektsson@lansforsakringar.se Boka möte
Lovisa Ahlin
Rådgivare Företagsbank

Lovisa Ahlin

Telefon: 018-68 57 73 lovisa.ahlin@lansforsakringar.se Boka möte
Johan Nilsson
Säljare Företagsförsäkring

Johan Nilsson

Telefon: 018-68 57 44 johan.nilsson@lansforsakringar.se Boka möte
Ingela Björkman
Säljare Företagsförsäkring

Ingela Björkman

Telefon: 018-685716 ingela.bjorkman@lansforsakringar.se Boka möte