Mäklare Linköping

Funderar du på hur du ska välja fastighetsmäklare? På Länsförsäkringar Fastighetsförmedling får vi hela tiden kontakt med människor som vill köpa eller sälja bostad. De vänder sig till oss därför att vi kan erbjuda en helhet med fastighetsförmedling, försäkringar, lånelöfte och bolån, något både köpare och säljare vinner på. Vi tillhör nämligen Länsförsäkringar som ägs av sina kunder och styrs av sunda värderingar om närhet, nytta och långsiktighet. Du kommer att märka det i kontakten med oss.

Så om du vill sälja, värdera eller köpa bostadsrätt, hus, tomt eller fritidshus här i trakten har du kommit rätt. Ring, mejla eller kom in till oss på Platensgatan 11 i Linköping, så pratar vi om hur vi kan hjälpa dig till en riktigt, riktigt bra fastighetsaffär. Om du är ny i trakten tipsar vi gärna om utflyktsmål, för vi kan området väldigt bra.

Välkommen till din lokala mäklare i Linköping!

Läs mer

Besök oss

Platensgatan 11

Linköping

013-24 40 30

linkoping@lansfast.se

Boka möte

Värdera din bostad kostnadsfritt*

Vi erbjuder dig en kostnadsfri uppskattning av dagsvärdet på din bostad så att du kan hålla stenkoll på marknaden.

*Observera att din lokala mäklare kan behöva ta ut en ersättning även vid en kostnadsfri värdeuppskattning under vissa omständigheter, till exempel om fastigheten är avlägset belägen.

Medarbetare

Ring, mejla eller titta in och prata med någon av oss när du funderar på att sälja eller köpa bostad. Vi hjälper dig hela vägen.

Charlotte Hägg Nilsson
Fastighetsmäklare

Charlotte Hägg Nilsson

Telefon: 0703-45 15 15 charlotte.haggnilsson@lansfast.se Läs mer
Mathilda Raninger
Fastighetsmäklare

Mathilda Raninger

Telefon: 0709-89 00 09 mathilda.raninger@lansfast.se Läs mer
Jonathan Leiman
Fastighetsmäklare

Jonathan Leiman

Telefon: 0709-28 74 31 jonathan.leiman@lansfast.se Läs mer
Robert Svahn
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Robert Svahn

Telefon: 0709-34 30 23 robert.svahn@lansfast.se Läs mer
Kristian Lindgren
Fastighetsmäklare

Kristian Lindgren

Telefon: 0735-03 17 67 kristian.lindgren@lansfast.se Läs mer
Per Lindgren
Fastighetsmäklare

Per Lindgren

Telefon: 0705-15 35 25 per.lindgren@lansfast.se Läs mer
Ann-Sofie Wissmar
Fastighetsmäklare

Ann-Sofie Wissmar

Telefon: 0703-84 79 13 Ann-Sofie.Wissmar@lansfast.se Läs mer
Gustaf Eriksson
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Gustaf Eriksson

Telefon: 0703-51 05 77 gustaf.eriksson@lansfast.se Läs mer
Willy Svahn
Fastighetsmäklare

Willy Svahn

Telefon: 0725-77 17 77 willy.svahn@lansfast.se Läs mer
Krister Nordh
Fastighetsmäklare

Krister Nordh

Telefon: 0705-23 40 30 krister.nordh@lansfast.se Läs mer
Sandra Tidblom
Fastighetsmäklare

Sandra Tidblom

Telefon: 0723-23 98 00 sandra.tidblom@lansfast.se Läs mer
Marcus Winter
Fastighetsmäklare

Marcus Winter

Telefon: 0730-39 12 12 marcus.winter@lansfast.se Läs mer
Albin Isaksson
Fastighetsmäklare

Albin Isaksson

Telefon: 0723-162322 albin.isaksson@lansfast.se Läs mer
Caroline Lundén
Fastighetsmäklare

Caroline Lundén

Telefon: 0763-20 20 70 caroline.lunden@lansfast.se Läs mer
Jakob Afrem
Fastighetsmäklare

Jakob Afrem

Telefon: 0703-08 81 73 jakob.afrem@lansfast.se Läs mer
Sandra Stein Eklund
Mäklarassistent

Sandra Stein Eklund

Telefon: 013-24 40 39 Sandra.SteinEklund@lansfast.se Läs mer
Elisabet Tångring
Mäklarassistent

Elisabet Tångring

Telefon: 013-24 40 37 elisabet.tangring@lansfast.se Läs mer
Anna Sturesson
Mäklarassistent

Anna Sturesson

Telefon: 013-24 40 36 anna.sturesson@lansfast.se Läs mer
Josefine Ihreskog
Mäklarassistent

Josefine Ihreskog

Telefon: 013-24 40 38 josefine.ihreskog@lansfast.se Läs mer
Privatrådgivare Bank

Länsförsäkringar Bank

Telefon: 013-29 07 00

Våra mäklarkontor samarbetar med Länsförsäkringar Bank vilket ger dig bra ränta och snabba lånlöften.

Få tid över att leva

Med den kostnadsfria tjänsten Försprång ser din mäklare till att all dokumentation inklusive fina bilder finns på plats när du känner dig redo att sälja din bostad.

Genom att klicka på knappen godkänner jag villkoren

Våra bostäder

Visa alla 134 träffar

Partner

Annonsering av bostaden på hemnet.se

Vill du annonsera din bostad på Hemnet kostar det mellan 300-2900 kronor, beroende på bostadens utgångspris. Det är en avgift som Hemnet Service HNS [...]

Läs mer

Annonsering av bostaden på hemnet.se

Vill du annonsera din bostad på Hemnet kostar det mellan 300-2900 kronor, beroende på bostadens utgångspris. Det är en avgift som Hemnet Service HNS AB fakturerar dig som är säljare. Länsförsäkringar Fastighetsförmedling uppbär vid förmedling av erbjudandet från Hemnet en ersättning mellan 150-1450 kronor.

Läs mer om bostadsannonsering på hemnet.se

Boneo

Boneo.se är Sveriges nya bostadssajt. Boneo erbjuder en mer modern, kostnadseffektiv och användarvänlig tjänst för den som ska sälja och köpa bostad.

Läs mer

Boneo

Boneo.se är Sveriges nya bostadssajt. Boneo erbjuder en mer modern, kostnadseffektiv och användarvänlig tjänst för den som ska sälja och köpa bostad. Förutom annonser med lokala objekt över hela landet fokuserar Boneo även på utlandsobjekt och kommersiella fastigheter.

Läs mer på boneo.se

Karta & område

Linköping

Linköping är Sveriges femte största kommun, och tätorten den sjunde största. Och här finns det anor, ändå från järnåldern faktiskt. Utöver att vara centralort i kommunen är Linköping residensstad, stiftsstad och universitetsstad. Linköping ligger bra med goda kommunikationer – E4:an, Södra stambanan och Göta kanal drar alla förbi här, och det är lätt att ta sig fram och tillbaka mellan bostad, jobb och aktiviteter på olika håll i trakten. Det är inte långt mellan centralorterna i grannkommunerna. Här kan du rota dig i en trakt med historiskt djup, ett äktsvenskt landskap och allt vad Sveriges fjärde storstadsregion har att erbjuda i form av boende, upplevelser och bekvämlighet.

Läs mer

Bobutiken i Linköping

Platensgatan 11

Box 400

013-24 40 30

linkoping@lansfast.se

Tillbaka till toppen