Mäklare Enskede

Funderar du på hur du ska välja fastighetsmäklare? På Länsförsäkringar Fastighetsförmedling får vi hela tiden kontakt med människor som vill köpa eller sälja bostad. De vänder sig till oss därför att vi kan erbjuda en helhet med fastighetsförmedling, försäkringar, lånelöfte och bolån, något både köpare och säljare vinner på. Vi tillhör nämligen Länsförsäkringar som ägs av sina kunder och styrs av sunda värderingar om närhet, nytta och långsiktighet. Du kommer att märka det i kontakten med oss.

Besök oss

Sofielundsvägen 9C

121 32

08-410 69 800

enskede@lansfast.se

Boka möte

Värdera din bostad kostnadsfritt*

Vi erbjuder dig en kostnadsfri uppskattning av dagsvärdet på din bostad så att du kan hålla stenkoll på marknaden.

*Observera att din lokala mäklare kan behöva ta ut en ersättning även vid en kostnadsfri värdeuppskattning under vissa omständigheter, till exempel om fastigheten är avlägset belägen.

Medarbetare

Ring, mejla eller titta in och prata med någon av oss när du funderar på att sälja eller köpa bostad. Vi hjälper dig hela vägen.

Alexander Danielsson
Fastighetsmäklare

Alexander Danielsson

Telefon: 070-162 73 97 alexander.danielsson@lansfast.se Läs mer
Alfred Gunnarsson
Fastighetsmäklare

Alfred Gunnarsson

Telefon: 070-574 39 35 alfred.gunnarsson@lansfast.se Läs mer
Josefin Uggla
Fastighetsmäklare

Josefin Uggla

Telefon: 070-574 30 60 josefin.uggla@lansfast.se Läs mer
Dennis Sivertsson
Fastighetsmäklare

Dennis Sivertsson

Telefon: 070-574 34 99 dennis.sivertsson@lansfast.se Läs mer
Johan Sandberg
Fastighetsmäklare

Johan Sandberg

Telefon: 070-162 74 26 johan.sandberg@lansfast.se Läs mer
Julia Larsson
Fastighetsmäklare

Julia Larsson

Telefon: 070-574 20 88 julia.larsson@lansfast.se Läs mer
Tobias Magnusson
Fastighetsmäklare

Tobias Magnusson

Telefon: 070-574 34 58 tobias.magnusson@lansfast.se Läs mer
Walid Mirzazadeh
Fastighetsmäklare

Walid Mirzazadeh

Telefon: 070-574 04 73 walid.mirzazadeh@lansfast.se Läs mer
Beata Thorslund
Fastighetsmäklare

Beata Thorslund

Telefon: 070-574 64 26 beata.thorslund@lansfast.se Läs mer
Johan Granath
Fastighetsmäklare

Johan Granath

Telefon: 076-610 13 71 johan.granath@lansfast.se Läs mer
Camilla Mannerstedt
Mäklarassistent

Camilla Mannerstedt

Telefon: 070-574 86 71 camilla.mannerstedt@lansfast.se Läs mer
Sanja Milosevic
Blivande fastighetsmäklare

Sanja Milosevic

Mobil: 070-574 89 22 sanja.milosevic@lansfast.se Läs mer
Simon Uddenman
Privatrådgivare Bank

Simon Uddenman

Telefon: 08-562 847 46 Simon.Uddenman@lansforsakringar.se Läs mer

Våra mäklarkontor samarbetar med Länsförsäkringar Bank vilket ger dig bra ränta och snabba lånlöften.

Få tid över att leva

Med den kostnadsfria tjänsten Försprång ser din mäklare till att all dokumentation inklusive fina bilder finns på plats när du känner dig redo att sälja din bostad.

Genom att klicka på knappen godkänner jag villkoren

Våra bostäder

Visa alla 76 träffar

Partner

Annonsering av bostaden på hemnet.se

Vill du annonsera din bostad på Hemnet kostar det mellan 300-2900 kronor, beroende på bostadens utgångspris. Det är en avgift som Hemnet Service HNS [...]

Läs mer

Annonsering av bostaden på hemnet.se

Vill du annonsera din bostad på Hemnet kostar det mellan 300-2900 kronor, beroende på bostadens utgångspris. Det är en avgift som Hemnet Service HNS AB fakturerar dig som är säljare. Länsförsäkringar Fastighetsförmedling uppbär vid förmedling av erbjudandet från Hemnet en ersättning mellan 150-1450 kronor.

Läs mer om bostadsannonsering på hemnet.se

Boneo

Boneo.se är Sveriges nya bostadssajt. Boneo erbjuder en mer modern, kostnadseffektiv och användarvänlig tjänst för den som ska sälja och köpa bostad.

Läs mer

Boneo

Boneo.se är Sveriges nya bostadssajt. Boneo erbjuder en mer modern, kostnadseffektiv och användarvänlig tjänst för den som ska sälja och köpa bostad. Förutom annonser med lokala objekt över hela landet fokuserar Boneo även på utlandsobjekt och kommersiella fastigheter.

Läs mer på boneo.se

Karta & område

Enskede

Du vänder dig till oss om du vill bo ett enda litet snäpp utanför det centralaste av Stockholm, där servicen är komplett, kommunikationerna täta, utbudet stort – och du är så nära city det går utan att faktiskt vara där. Här kan du bo stadsmässigt eller halvlantligt, gatubrusigt eller grönskande vid vattnet – lite som det brukar vara i Stockholm, helt enkelt. Våra stadsdelar bär på historia från bronsåldern, så här finns djup och kontrast, urtida och modernt, gravhögar och punkthus.

Läs mer

Bobutiken i Enskede

Sofielundsvägen 9C

Vingavägen 3

08-410 69 800

enskede@lansfast.se

Tillbaka till toppen