Andreas Forsell
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Andreas Forsell

Mobil: 076-771 67 71 Telefon: 060-53 53 82 andreas.forsell@lansfast.se Läs mer
Anna Lundqvist
Fastighetsmäklare

Anna Lundqvist

Mobil: 070-564 52 59 Telefon: 060-53 53 83 anna.lundqvist@lansfast.se Läs mer
Artagan Keskin
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Artagan Keskin

Mobil: 070-584 23 96 Telefon: 060-53 53 85 artagan.keskin@lansfast.se Läs mer
Fredrik Karström
Fastighetsmäklare

Fredrik Karström

Mobil: 070-182 07 32 Telefon: 060-53 53 88 fredrik.karstrom@lansfast.se Läs mer
Ingela Halén
Fastighetsmäklare

Ingela Halén

Mobil: 076-771 67 74 Telefon: 060-53 53 84 ingela.halen@lansfast.se Läs mer
Marika Nousiainen
Fastighetsmäklare

Marika Nousiainen

Mobil: 070-212 22 12 Telefon: 060-53 53 89 marika.nousiainen@lansfast.se Läs mer
Maria Högberg Westin
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Maria Högberg Westin

Mobil: 076-771 67 73 Telefon: 060-53 53 81 maria.hogberg@lansfast.se Läs mer
Sara Edlund
Mäklarassistent

Sara Edlund

Mobil: 076-771 67 72 Telefon: 060-53 53 86 sara.edlund@lansfast.se Läs mer
Emma Edlund
Mäklarassistent

Emma Edlund

Mobil: 070-275 39 66 Telefon: 060-53 53 87 emma.edlund@lansfast.se Läs mer
Sara Österholm
Mäklarassistent / Föräldraledig

Sara Österholm

Mobil: 070-275 39 66 Telefon: 060-53 53 87 sara.osterholm@lansfast.se Läs mer

Våra senaste objekt

Lilla björnens gränd 20 - Bostadsrätt

JÄRFÄLLA

Lilla björnens gränd 20

Bostadsrätt, 3 rok, 81 m²

2 600 000 kr

Ingen visning

Johannedalsvägen 16 - Bostadsrätt

Sundsbruk

Johannedalsvägen 16

Bostadsrätt, 2 rok, 61,5 m²

295 000 kr

Visning: Mån 27 Jan 17:10 - 17:40

Rullharvsgatan 5A - Bostadsrätt

Mölndal

Rullharvsgatan 5A

Bostadsrätt, 1 rok, 45 m²

2 250 000 kr

Ingen visning

Nyängsvägen 11 - Bostadsrätt

Tullinge

Nyängsvägen 11

Bostadsrätt, 3 rok, 91 m²

2 395 000 kr

Visning: Sön 02 Feb

Lotterivägen 45, våning 1 - Bostadsrätt

HÄGERSTEN

Lotterivägen 45, våning 1

Bostadsrätt, 2 rok, 53 m²

2 295 000 kr

Visning: Sön 26 Jan 12:00 - 13:00

Kungsgatan 19 A - Bostadsrätt

Huskvarna

Kungsgatan 19 A

Bostadsrätt, 2 rok, 69,5 m²

1 700 000 kr

Visning: Sön 26 Jan 12:00 - 12:30

Visa alla 3094 träffar