Andreas Forsell
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Andreas Forsell

Mobil: 076-771 67 71 Telefon: 060-53 53 82 andreas.forsell@lansfast.se Läs mer
Anna Lundqvist
Fastighetsmäklare

Anna Lundqvist

Mobil: 070-564 52 59 Telefon: 060-53 53 83 anna.lundqvist@lansfast.se Läs mer
Artagan Keskin
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Artagan Keskin

Mobil: 070-584 23 96 Telefon: 060-53 53 85 artagan.keskin@lansfast.se Läs mer
Fredrik Karström
Fastighetsmäklare

Fredrik Karström

Mobil: 070-182 07 32 Telefon: 060-53 53 88 fredrik.karstrom@lansfast.se Läs mer
Ingela Halén
Fastighetsmäklare

Ingela Halén

Mobil: 076-771 67 74 Telefon: 060-53 53 84 ingela.halen@lansfast.se Läs mer
Marika Nousiainen
Fastighetsmäklare

Marika Nousiainen

Mobil: 070-212 22 12 Telefon: 060-53 53 89 marika.nousiainen@lansfast.se Läs mer
Maria Högberg
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Maria Högberg

Mobil: 076-771 67 73 Telefon: 060-53 53 81 maria.hogberg@lansfast.se Läs mer
Sara Edlund
Mäklarassistent

Sara Edlund

Mobil: 076-771 67 72 Telefon: 060-53 53 86 sara.edlund@lansfast.se Läs mer
Emma Edlund
Mäklarassistent

Emma Edlund

Mobil: 070-275 39 66 Telefon: 060-53 53 87 emma.edlund@lansfast.se Läs mer
Sara Österholm
Mäklarassistent / Föräldraledig

Sara Österholm

Mobil: 070-275 39 66 Telefon: 060-53 53 87 sara.osterholm@lansfast.se Läs mer

Våra senaste objekt

Brotorps Allé 3 - Bostadsrätt

Sundbyberg

Brotorps Allé 3

Bostadsrätt, 5 rok, 117 m²

5 695 000 kr

Ingen visning

Gullregnsgatan 7E - Bostadsrätt

Gävle

Gullregnsgatan 7E

Bostadsrätt, 1 rok, 46,5 m²

600 000 kr

Visning: Sön 15 Dec 10:30 - 11:00

Vasavägen 6, 5tr - Bostadsrätt

Solna

Vasavägen 6, 5tr

Bostadsrätt, 2 rok, 58 m²

Pris ej angivet

Ingen visning

Bondegatan - Bostadsrätt

Alingsås

Bondegatan

Bostadsrätt, 5 rok, 120,5 m²

Pris ej angivet

Ingen visning

Puckgränd 8 - Bostadsrätt

Hägersten

Puckgränd 8

Bostadsrätt, 2 rok, 58 m²

Pris ej angivet

Ingen visning

Tellusgatan 95 - Bostadsrätt

ÖDÅKRA

Tellusgatan 95

Bostadsrätt, 3 rok, 82 m²

1 195 000 kr

Visning: Ons 18 Dec 16:30 - 17:00

Visa alla 3029 träffar