Andreas Forsell
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Andreas Forsell

Mobil: 076-771 67 71 Telefon: 060-53 53 82 andreas.forsell@lansfast.se Läs mer
Anna Lundqvist
Fastighetsmäklare

Anna Lundqvist

Mobil: 070-564 52 59 Telefon: 060-53 53 83 anna.lundqvist@lansfast.se Läs mer
Artagan Keskin
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Artagan Keskin

Mobil: 070-584 23 96 Telefon: 060-53 53 85 artagan.keskin@lansfast.se Läs mer
Fredrik Karström
Fastighetsmäklare

Fredrik Karström

Mobil: 070-182 07 32 Telefon: 060-53 53 88 fredrik.karstrom@lansfast.se Läs mer
Ingela Halén
Fastighetsmäklare

Ingela Halén

Mobil: 076-771 67 74 Telefon: 060-53 53 84 ingela.halen@lansfast.se Läs mer
Marika Nousiainen
Fastighetsmäklare

Marika Nousiainen

Mobil: 070-212 22 12 Telefon: 060-53 53 89 marika.nousiainen@lansfast.se Läs mer
Maria Högberg Westin
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Maria Högberg Westin

Mobil: 076-771 67 73 Telefon: 060-53 53 81 maria.hogberg@lansfast.se Läs mer
Sara Edlund
Mäklarassistent

Sara Edlund

Mobil: 076-771 67 72 Telefon: 060-53 53 86 sara.edlund@lansfast.se Läs mer
Emma Edlund
Mäklarassistent

Emma Edlund

Mobil: 070-275 39 66 Telefon: 060-53 53 87 emma.edlund@lansfast.se Läs mer
Sara Österholm
Mäklarassistent / Föräldraledig

Sara Österholm

Mobil: 070-275 39 66 Telefon: 060-53 53 87 sara.osterholm@lansfast.se Läs mer

Våra senaste objekt

Nyängsvägen 11 - Bostadsrätt

Tullinge

Nyängsvägen 11

Bostadsrätt, 3 rok, 91 m²

2 295 000 kr

Ingen visning

Markörgatan 30A - Bostadsrätt

Västervik

Markörgatan 30A

Bostadsrätt, 3 rok, 85 m²

425 000 kr

Visning: Fre 06 Mar 16:00 - 16:30

Sankt Eriksplan 15 - Bostadsrätt

Stockholm

Sankt Eriksplan 15

Bostadsrätt, 1 rok, 36 m²

2 995 000 kr

Visning: Ons 04 Mar 17:30 - 18:00

Sturegatan 23D - Bostadsrätt

VÄSTERVIK

Sturegatan 23D

Bostadsrätt, 5 rok, 108 m²

1 495 000 kr

Visning: Mån 09 Mar 12:00 - 13:00

Smedstugugatan 13 C - Bostadsrätt

NORRKÖPING

Smedstugugatan 13 C

Bostadsrätt, 1 rok, 42,5 m²

975 000 kr

Visning: Sön 08 Mar 15:00 - 15:30

Arkadvägen 16 - Bostadsrätt

Johanneshov

Arkadvägen 16

Bostadsrätt, 3 rok, 58 m²

Pris ej angivet

Visning: Sön 15 Mar 12:00 - 12:40

Visa alla 2937 träffar