Mäklare Norrköping

Funderar du på hur du ska välja fastighetsmäklare? På Länsförsäkringar Fastighetsförmedling får vi hela tiden kontakt med människor som vill köpa eller sälja bostad. De vänder sig till oss därför att vi kan erbjuda en helhet med fastighetsförmedling, försäkringar, lånelöfte och bolån, något både köpare och säljare vinner på. Vi tillhör nämligen Länsförsäkringar som ägs av sina kunder och styrs av sunda värderingar om närhet, nytta och långsiktighet. Du kommer att märka det i kontakten med oss.

Så om du vill sälja, värdera eller köpa bostadsrätt, hus, tomt, lantbruk, kommersiella fastigheter eller fritidshus här i trakten har du kommit rätt. Ring, mejla eller kom in till oss på Hospitalsgatan 3 eller Koppargatan 17 i Norrköping, så pratar vi om hur vi kan hjälpa dig till en riktigt, riktigt bra fastighetsaffär. Om du är ny i trakten tipsar vi gärna om utflyktsmål, för vi kan området väldigt bra.

Välkommen till din lokala mäklare i Norrköping!

Läs mer

Besök oss

Hospitalsgatan 3

Norrköping

011-237000

norrkoping@lansfast.se

Boka möte

Värdera din bostad kostnadsfritt*

Vi erbjuder dig en kostnadsfri uppskattning av dagsvärdet på din bostad så att du kan hålla stenkoll på marknaden.

*Observera att din lokala mäklare kan behöva ta ut en ersättning även vid en kostnadsfri värdeuppskattning under vissa omständigheter, till exempel om fastigheten är avlägset belägen.

Medarbetare

Ring, mejla eller titta in och prata med någon av oss när du funderar på att sälja eller köpa bostad. Vi hjälper dig hela vägen.

Johan Ahlén
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Johan Ahlén

Telefon: 0703-323302 johan.ahlen@lansfast.se Läs mer
Fredrik Illner
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Fredrik Illner

Telefon: 0705-173173 fredrik.illner@lansfast.se Läs mer
Henrik Johanson
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Henrik Johanson

Telefon: 0703-747440 henrik.johanson@lansfast.se Läs mer
Rebecca Regnander
Fastighetsmäklare

Rebecca Regnander

Telefon: 0709-992375 rebecca.regnander@lansfast.se Läs mer
Elin Stigell
Fastighetsmäklare

Elin Stigell

Telefon: 0733-306657 elin.stigell@lansfast.se Läs mer
Bengt Garp
Fastighetsmäklare

Bengt Garp

Telefon: 0703-392541 bengt.garp@lansfast.se Läs mer
Jerry Pettersson
Fastighetsmäklare

Jerry Pettersson

Telefon: 0739-992030 jerry.pettersson@lansfast.se Läs mer
Joakim Lindblom
Fastighetsmäklare

Joakim Lindblom

Telefon: 0734-334346 joakim.lindblom@lansfast.se Läs mer
Anna Ahlén
Fastighetsmäklare

Anna Ahlén

Telefon: 0708-327403 anna.ahlen@lansfast.se Läs mer
Hannah Claesson
Fastighetsmäklare

Hannah Claesson

Telefon: 0706-267553 hannah.claesson@lansfast.se Läs mer
Josefine Seaton
Fastighetsmäklare

Josefine Seaton

Telefon: 0725-380055 josefine.seaton@lansfast.se Läs mer
Åsa Swahn
Fastighetsmäklare

Åsa Swahn

Telefon: 0709-998150 asa.swahn@lansfast.se Läs mer
Gary Dambergs
Fastighetsmäklare

Gary Dambergs

Telefon: 0702-777590 gary.dambergs@lansfast.se Läs mer
Anton Lange
Fastighetsmäklare

Anton Lange

Telefon: 0723-121227 anton.lange@lansfast.se Läs mer
Anna Larsson
Mäklarassistent

Anna Larsson

Telefon: 0704-024374 anna.larsson@lansfast.se Läs mer
Marie Hernell
Mäklarassistent

Marie Hernell

Telefon: 0734-363999 marie.hernell@lansfast.se Läs mer
Worod Sayeler
Privatrådgivare Bank

Worod Sayeler

Telefon: 011-290215 worod.sayeler@lfostgota.se Läs mer
Jozef Nison
Privatrådgivare Bank

Jozef Nison

Telefon: 011-29 02 99 jozef.nison@lfostgota.se Läs mer

Våra mäklarkontor samarbetar med Länsförsäkringar Bank vilket ger dig bra ränta och snabba lånlöften.

Få tid över att leva

Med den kostnadsfria tjänsten Försprång ser din mäklare till att all dokumentation inklusive fina bilder finns på plats när du känner dig redo att sälja din bostad.

Genom att klicka på knappen godkänner jag villkoren

Våra bostäder

Visa alla 110 träffar

Partner

Annonsering av bostaden på hemnet.se

Vill du annonsera din bostad på Hemnet kostar det mellan 300-2900 kronor, beroende på bostadens utgångspris. Det är en avgift som Hemnet Service HNS [...]

Läs mer

Annonsering av bostaden på hemnet.se

Vill du annonsera din bostad på Hemnet kostar det mellan 300-2900 kronor, beroende på bostadens utgångspris. Det är en avgift som Hemnet Service HNS AB fakturerar dig som är säljare. Länsförsäkringar Fastighetsförmedling uppbär vid förmedling av erbjudandet från Hemnet en ersättning mellan 150-1450 kronor.

Läs mer om bostadsannonsering på hemnet.se

Boneo

Boneo.se är Sveriges nya bostadssajt. Boneo erbjuder en mer modern, kostnadseffektiv och användarvänlig tjänst för den som ska sälja och köpa bostad.

Läs mer

Boneo

Boneo.se är Sveriges nya bostadssajt. Boneo erbjuder en mer modern, kostnadseffektiv och användarvänlig tjänst för den som ska sälja och köpa bostad. Förutom annonser med lokala objekt över hela landet fokuserar Boneo även på utlandsobjekt och kommersiella fastigheter.

Läs mer på boneo.se

Karta & område

Norrköping

Välkommen till bobutiken i Norrköping i Sveriges fjärde storstadsregion! Och välkommen till Östergötland tillägger vi på östgötska, Sveriges vackraste dialekt. Norrköpingstrakten är, med sina nära 140 000 invånare, en stor stad med allt vad det innebär (lite extra stor blir stan tack vare närheten till Stockholm) och naturligt centrum i en underbar region med massor av alternativ för dig som vill bo tryggt och behändigt, lantligt, i stad, småstad eller by, vill leva båtliv i skärgården och samtidigt njuta av skog och slätt. Vattnet är närvarande överallt, även i centrala Norrköping tack vare Motala Ström som flyter genom stan på sin väg mot Östersjön. Kommunikationerna är mycket bra i regionen, Norrköping är knutpunkt för flera stora vägar, Södra stambanan passerar här och Norrköpings flygplats.

Läs mer

Bobutiken i Norrköping

Hospitalsgatan 3

Box 184

011-237000

norrkoping@lansfast.se

Tillbaka till toppen