Mäklare Haninge

Funderar du på hur du ska välja fastighetsmäklare? På Länsförsäkringar Fastighetsförmedling får vi hela tiden kontakt med människor som vill köpa eller sälja bostad. De vänder sig till oss därför att vi kan erbjuda en helhet med fastighetsförmedling, försäkringar, lånelöfte och bolån, något både köpare och säljare vinner på. Vi tillhör nämligen Länsförsäkringar som ägs av sina kunder och styrs av sunda värderingar om närhet, nytta och långsiktighet. Du kommer att märka det i kontakten med oss.

Besök oss

Poseidons Gränd 3 A

136 46

08-29 92 92

haninge@lansfast.se

Boka möte

Värdera din bostad kostnadsfritt*

Vi erbjuder dig en kostnadsfri uppskattning av dagsvärdet på din bostad så att du kan hålla stenkoll på marknaden.

*Observera att din lokala mäklare kan behöva ta ut en ersättning även vid en kostnadsfri värdeuppskattning under vissa omständigheter, till exempel om fastigheten är avlägset belägen.

Medarbetare

Ring, mejla eller titta in och prata med någon av oss när du funderar på att sälja eller köpa bostad. Vi hjälper dig hela vägen.

Annette Nygren
Fastighetsmäklare

Annette Nygren

Telefon: 0701-62 72 40 annette.nygren@lansfast.se Läs mer
Emelie Palm
Fastighetsmäklare

Emelie Palm

Telefon: 0725-04 05 71 emelie.palm@lansfast.se Läs mer
Lise Frank Ivarsson
Fastighetsmäklare

Lise Frank Ivarsson

Telefon: 0703-41 05 62 lise.ivarsson@lansfast.se Läs mer
Erik Sandh
Fastighetsmäklare

Erik Sandh

Telefon: 0706-74 34 44 erik.sandh@lansfast.se Läs mer
Lovisa Runsten
Fastighetsmäklare

Lovisa Runsten

Telefon: 0736-23 39 52 lovisa.runsten@lansfast.se Läs mer
Lana Divljak
Fastighetsmäklare

Lana Divljak

Telefon: 0735-15 47 33 Lana.Divljak@lansfast.se Läs mer
Katrianna Saksanen
Fastighetsmäklare

Katrianna Saksanen

Telefon: 0708-43 99 56 Katrianna.Saksanen@lansfast.se Läs mer
Günay Coksürer
Fastighetsmäklare

Günay Coksürer

Telefon: 0768-51 43 19 gunay.coksurer@lansfast.se Läs mer
Debbie Hansson
Fastighetsmäklare

Debbie Hansson

Telefon: 0701-41 33 11 debbie.hansson@lansfast.se Läs mer
Madelene Schollin
Mäklarassistent

Madelene Schollin

Telefon: 0701-62 70 86 madelene.schollin@lansfast.se Läs mer
Timur Erman
Privatrådgivare Bank

Timur Erman

Telefon: 08-562 864 18 timur.erman@lansforsakringar.se Läs mer

Våra mäklarkontor samarbetar med Länsförsäkringar Bank vilket ger dig bra ränta och snabba lånlöften.

Få tid över att leva

Med den kostnadsfria tjänsten Försprång ser din mäklare till att all dokumentation inklusive fina bilder finns på plats när du känner dig redo att sälja din bostad.

Genom att klicka på knappen godkänner jag villkoren

Våra bostäder

Visa alla 62 träffar

Partner

Annonsering av bostaden på hemnet.se

Vill du annonsera din bostad på Hemnet kostar det mellan 300-2900 kronor, beroende på bostadens utgångspris. Det är en avgift som Hemnet Service HNS [...]

Läs mer

Annonsering av bostaden på hemnet.se

Vill du annonsera din bostad på Hemnet kostar det mellan 300-2900 kronor, beroende på bostadens utgångspris. Det är en avgift som Hemnet Service HNS AB fakturerar dig som är säljare. Länsförsäkringar Fastighetsförmedling uppbär vid förmedling av erbjudandet från Hemnet en ersättning mellan 150-1450 kronor.

Läs mer om bostadsannonsering på hemnet.se

Boneo

Boneo.se är Sveriges nya bostadssajt. Boneo erbjuder en mer modern, kostnadseffektiv och användarvänlig tjänst för den som ska sälja och köpa bostad.

Läs mer

Boneo

Boneo.se är Sveriges nya bostadssajt. Boneo erbjuder en mer modern, kostnadseffektiv och användarvänlig tjänst för den som ska sälja och köpa bostad. Förutom annonser med lokala objekt över hela landet fokuserar Boneo även på utlandsobjekt och kommersiella fastigheter.

Läs mer på boneo.se

Karta & område

Haninge

Haninge bjuder, tycker vi själva, på bland det bästa Storstockholm över huvud taget har. Kommunen har massor av kust och en arkipelag med tusentals öar, kobbar och skär – bland de största och mest kända nämner vi gärna Utö, Muskö och Dalarö. Du som älskar naturen får inte heller missa Tyresta nationalpark, 20 kvadratkilometer stor, med äldre bebyggelse, skog, sjöar och vildmark. Tack vare goda kommunikationer i hela Haninge är det lätt att ta sig mellan den smått magiska landsbygden och skärgården och tätorterna.

Läs mer

Bobutiken i Haninge

Poseidons Gränd 3 A

Poseidons gränd 3 A

08-29 92 92

haninge@lansfast.se

Tillbaka till toppen