Mäklare Sundbyberg

Funderar du på hur du ska välja mäklare? På Länsförsäkringar Fastighetsförmedling får vi hela
tiden kontakt med människor som vill köpa eller sälja bostad. De vänder sig till oss därför att vi kan
erbjuda en helhet med fastighetsförmedling, försäkringar, lånelöfte och bolån, något både köpare
och säljare vinner på. Vi tillhör nämligen Länsförsäkringar som ägs av sina kunder och styrs av sunda värderingar om närhet, nytta och långsiktighet. Du kommer att märka det i kontakten med oss.

Så om du vill sälja, värdera eller köpa bostadsrätt, villa eller fritidshus här i trakten har du kommit rätt. Ring, mejla eller kom in till oss på Landsvägen 62 i Sundbyberg, så pratar vi om hur vi kan hjälpa dig till en riktigt, riktigt bra fastighetsaffär. Om du är ny i trakten tipsar vi gärna om utflyktsmål, för vi kan området väldigt bra.

Välkommen till din lokala mäklare i Sundbyberg!

Läs mer

Besök oss

Landsvägen 62

Sundbyberg

08-82 12 00

sundbyberg@lansfast.se

Boka möte

Värdera din bostad kostnadsfritt*

Vi erbjuder dig en kostnadsfri uppskattning av dagsvärdet på din bostad så att du kan hålla stenkoll på marknaden.

*Observera att din lokala mäklare kan behöva ta ut en ersättning även vid en kostnadsfri värdeuppskattning under vissa omständigheter, till exempel om fastigheten är avlägset belägen.

Medarbetare

Ring, mejla eller titta in och prata med någon av oss när du funderar på att sälja eller köpa bostad. Vi hjälper dig hela vägen.

Ferhat Can
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Ferhat Can

Telefon: 0708-82 12 00 ferhat.can@lansfast.se Läs mer
Viktor Billing
Fastighetsmäklare

Viktor Billing

Telefon: 0708-84 00 12 viktor.billing@lansfast.se Läs mer
Alexander Langer
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Alexander Langer

Telefon: 0707-82 82 12 alexander.langer@lansfast.se Läs mer
Jennifer Alm
Fastighetsmäklare

Jennifer Alm

Telefon: 0701-62 79 95 jennifer.alm@lansfast.se Läs mer
Anna Ekstrand
Fastighetsmäklare

Anna Ekstrand

Telefon: 0708-82 12 05 anna.ekstrand@lansfast.se Läs mer
Marcus Löwenhoff
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Marcus Löwenhoff

Telefon: 0708-82 12 40 marcus.lowenhoff@lansfast.se Läs mer
Daniel Senkal
Fastighetsmäklare Franchisetagare

Daniel Senkal

Telefon: 0701-62 75 47 daniel.senkal@lansfast.se Läs mer
Aleidon Adam
Fastighetsmäklare

Aleidon Adam

Telefon: 0708-82 38 35 aleidon.adam@lansfast.se Läs mer
Martin Eriksson
Fastighetsmäklare

Martin Eriksson

Telefon: 0708-82 93 40 martin.eriksson@lansfast.se Läs mer
Izabelle Olsson
Fastighetsmäklare / Koordinator

Izabelle Olsson

Telefon: 070-995 79 05 izabelle.olsson@lansfast.se Läs mer
Mike Chammas
Fastighetsmäklare

Mike Chammas

Telefon: 0708-83 83 37 mike.chammas@lansfast.se Läs mer
Amanda Barsoum
Fastighetsmäklare

Amanda Barsoum

Telefon: 0739-39 89 38 amanda.barsoum@lansfast.se Läs mer
Baran Candan
Fastighetsmäklare

Baran Candan

Telefon: 0708-82 38 38 baran.candan@lansfast.se Läs mer
Jessica Tibblin
Mäklarassistent

Jessica Tibblin

Telefon: 0708-82 12 77 jessica.tibblin@lansfast.se Läs mer
Gashaw Murad
Privatrådgivare Bank

Gashaw Murad

Telefon: 08-400 213 00 Gashaw.Murad@lansforsakringar.se Läs mer

Våra mäklarkontor samarbetar med Länsförsäkringar Bank vilket ger dig bra ränta och snabba lånlöften.

Få tid över att leva

Med den kostnadsfria tjänsten Försprång ser din mäklare till att all dokumentation inklusive fina bilder finns på plats när du känner dig redo att sälja din bostad.

Genom att klicka på knappen godkänner jag villkoren

Våra bostäder

Visa alla 0 träffar

Karta & område

Sundbyberg

Detta är Sveriges till ytan minsta kommun, bara knappt nio kvadratkilometer. Den är samtidigt Sveriges folktätaste, med nästan femtiotusen människor på denna lilla yta. Det beror såklart på att det är så finfin yta, helt och hållet del av Stockholms tätort strax norr om centrum. Här finns en bra mix mellan innerstadsmässig bebyggelse, industri och affärsbebyggelse, nybyggda bostäder, grönområden och parker. Kommunikationerna står inte efter, här finns givetvis tunnelbana, pendeltåg och fjärrtåg jämte en rad busslinjer och Bromma flygplats ligger alldeles intill, likt Enköpingsvägen och E4. Här lever du ett rikt storstadsliv med nära tillgång till Mälardalens utbud av kultur, nöjen och aktiviteter, i en charmerande del av Storstockholm!

Läs mer

Bobutiken i Sundbyberg

Landsvägen 62

Landsvägen 62

08-82 12 00

sundbyberg@lansfast.se

Tillbaka till toppen